Health Do It

My Cart

|
|
Як приготувати живу воду
Вода - головне джерело здоров'я

Як приготувати живу воду

Напевно, ви не раз чули про живу воду і, швидше за все, ставилися до цього скептично. А ось і даремно… Очищена вода, структура якої змінена за допомогою електролізу, заморожування або іншим шляхом, справді має цілющі властивості і позитивно впливає на організм. Звичайна вода з-під крана насичена безліччю шкідливих для здоров’я людини хімічних елементів, мікроорганізмів і домішок.

Скупчення цих речовин в організмі призводить до погіршення роботи органів і навіть до онкозахворювань.

Щоб уникнути всіх цих проблем, спробуйте задуматися про приготування живої води. Використовуйте її регулярно для пиття, і незабаром помітите результат.

Приготування живої води – у чому користь?

Що під собою має на увазі приготування живої води? Чи потрібно це і як зробити в домашніх умовах?

Завдяки цінним якостям така вода сприяє налагодженню багатьох процесів в організмі та виконує такі функції:

 • чинить стимулювальний і зміцнювальний вплив на імунну систему;
 • нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту;
 • допомагає в очищенні крові;
 • усуває вогнища запалень;
 • сприяє регенерації тканин, зокрема виразок і пролежнів;
  легко проникає в клітини, постачаючи в них корисні компоненти.

Крім того, тала вода має схожу структуру з протоплазмою клітин людського організму. У результаті, всі внутрішні зміни відображаються на вашому зовнішньому вигляді та самопочутті. Шкіра виглядає свіжою, сяючою, здоровою, а ви почуваєтеся бадьорим і наповненим життєвою енергією.

Чиста і структурована Н2О – це реальність

На сьогодні відомо кілька методів структурування води:

 • левітація, внаслідок якої розпадаються кластери й усуваються вібраційні структури;
 • водяний турбулізатор Девайяля, структурування здійснюється шляхом переливання рідини з однієї ємності в іншу;
 • намагнічування – під впливом постійного магнітного поля вода стає біологічно активною, може чинити лікувальну дію на органи і тканини.

Приготування живої води вдома – доступно кожному

Для отримання перерахованих вище реакцій потрібна спеціальна апаратура. А ось найбільш доступними способами приготування живої води в домашніх умовах є такі варіанти:

 • Заморожування. Цей спосіб допомагає усунути важкі ізомери, хвороботворні мікроорганізми і бактерії.
  Відфільтровану воду потрібно помістити в морозильну камеру. Перший лід, що з’явився, викидаємо, а решту води переливаємо в іншу ємність і заморожуємо далі. Чекаємо, коли рідина замерзне на 2/3, а потім знову усуваємо мерзлу частину. У результаті решта 1/3 заморожуваної води (тала вода) – і є структурована, і саме її використовуйте для пиття.
 • Електроліз. Цей спосіб складніший, оскільки тут бере участь електрика, але не менш ефективний. Для цього в ємність із рідиною поміщається електрод із зарядом “-” (часто використовують нержавіючий стрижень, який під’єднують до джерела живлення і залишають у воді на 10-15 хвилин). Рідина змінює структуру, стаючи м’якою і корисною.

Корал-Майн (Coral Mine) – 1,5 літра живої води за 5-7 хвилин

Приготування живої води забирає занадто багато зусиль і часу? А чи не можна простіше, швидше і за підсумком отримати ще більш якісну воду?

Елементарно – з пакетиками-саше Корал-Майн від компанії Coral Club. Складові мінеральної добавки не тільки структурують – така вода стає насиченою корисними речовинами. Просто налийте рідину в ємність об’ємом 1,5-2 літри і помістіть туди пакетик Корал-Майн. 5-10 хвилин, і все готово.

Вживайте цю воду за 20-30 хвилин до їди, через півтори після прийому їжі та натщесерце – враховуйте індивідуальні особливості свого організму.

Придбати Coral Mine можна через офіційного дистриб’ютора, оформивши безплатно персональний дисконтний номер і отримавши знижку 20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *