Health Do It

My Cart

|
|
7 етапів забруднення організму
Очищення організму

7 етапів забруднення організму

Організм здорової людини – збалансований, саморегулювальний, здатний протистояти хворобам. Але наш організм витрачає величезну енергію на те, щоб знешкодити токсини й шлаки та вивести їх з організму через печінку й нирки.

Надмірний вміст цих речовин у крові та лімфі впливає на головний мозок, викликає подразнення нервів, і людина відчуває постійну втому.

Знижується працездатність, з’являється стомлюваність, нервозність, дратівливість, головний біль. Шлаки призводять до порушення процесів клітинного дихання – в організмі порушується синтез білків і ферментів.

Погіршується всмоктування поживних речовин, що надходять із їжею, особливо вітамінів і мікроелементів. Знижується імунітет, з’являються алергічні реакції, створюються сприятливі умови для росту патогенної флори.

Це призводить до підвищеного газоутворення в кишечнику, порушення випорожнення, неприємного запаху з рота та шкірних реакцій (висипання, вугрі, прищі, екземи, змінюється колір шкіри, з’являються зморшки, підвищена сухість або жирність шкіри.

Сім етапів забруднення

У процесі забруднення організму, людина проходить сім етапів забруднення, знаходячи на цьому шляху тисячі хвороб.

ПЕРШИЙ ЕТАП

Зовні здорова людина відчуває втому – це початок інтоксикації нервових каналів, яка призводить до шийного остеохондрозу.

ДРУГИЙ ЕТАП

До втоми додається головний біль, ломота в суглобах, м’язах. Це сигналізує про велике вживання солодощів і цукру, тобто про перенасичення організму їжею, яка не підходить людині.

ТРЕТІЙ ЕТАП

Поява алергічних реакцій. Це природне прагнення сильно забрудненого організму викинути з себе бруд.

Щойно рівень забруднення перевищить допустимі межі, з’являється:

  • кашель, що переходить в астму;
  • виділення слизу, мокротиння;
  • з’являються зміни на шкірі;
  • псоріаз, екземи, цукровий діабет тощо.
  • у жінок – гінекологічні порушення (виділення);
  • нічне нетримання сечі в дітей (зверніть увагу на раціон харчування дитини).

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП

Проявляється хворобами застою типу: кісти, фіброміоми, папіломи, поліпи, аденоми, тромбофлебіти, пухлини тощо. А також жировими відкладеннями. Папіломи на тілі сигнал про появу поліпа в кишечнику.

П’ЯТИЙ ЕТАП

Хвороби з деформацією сполучних тканин органів – ревматизм і поліартрит, за яких сечова кислота, що є продуктом поганого засвоєння білка організмом, накопичується в суглобах і м’язах.

ШОСТИЙ ЕТАП

Цій стадії токсикоз організму відповідає біохімічними нашаруваннями нервових каналів так, що передача по них сигналів стає неможливою, що призводить до паралічів, хвороби Паркінсона тощо.

СЬОМИЙ ЕТАП

Це кінцева стадія забруднення організму, незворотні хвороби, пов’язані з розкладанням клітин і органів. “Онкологія – помста природи за неправильно з’їдену їжу”, доктор Герзон.

Онкологія – це вже такий стан, коли захист, що забезпечується ферментаційною здатністю товстого кишківника, дорівнює нулю, коли патологічні клітини формуються і ростуть безперешкодно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *