Health Do It

My Cart

|
|
Програма розрідження крові
Здоров'я родини Оздоровчі програми Coral Club

Програма розрідження крові

Причини погіршення якості крові

Кров – це основне життєве середовище, від якості якого залежать усі процеси, що протікають в органах і клітинах. У разі порушень якості крові, насамперед згущення, закислення, підвищення холестерину тощо, ускладнюється основна транспортна функція крові, що призводить до порушень окисно-відновних процесів у всіх органах і тканинах, зокрема головному мозку, печінці, нирках тощо.

Кров більш ніж на 90% складається з води. Усі рідини в організмі мають особливі властивості, такі як структура, слабка лужність – 7,43, ОВП у межах -50 мВ, низький поверхневий натяг -43 дін/см2 і достатня мінералізація в гомеопатичних дозах. Коли ми вживаємо брудну, хлоровану, газовану воду з високим поверхневим натягом, організм змушений витрачати дуже багато клітинної енергії на перетворення води.

Друга серйозна причина порушення якості крові – ферментативна недостатність. За допомогою ферментів в організмі відбувається повноцінне розщеплення білків до амінокислот, а також ліпідів, вуглеводів тощо.

Нестача ферментів призводить до надходження в кров недоокислених продуктів розпаду білкових і ліпідних молекул, спричиняючи порушення біохімічних процесів у самій крові, сприяючи склеюванню еритроцитів і, як наслідок, призводячи до кисневого голодування клітин і тканин.

Також важливою причиною є нестача вітамінів і мінералів, таких як вітамін С, цинк, селен та ін., які беруть участь у процесі вироблення гормонів і ферментів.

До цієї нестачі призводить погана роботи печінки, яка є головною біохімічною лабораторією організму і потребує своєчасних очисних заходів. Це пов’язано з тим, бо вона постійно зазнає навантаження. Особливо в людей, які вживають у їжу консервовану, копчену, солону та солодку їжу, а також пов’язаних зі шкідливими умовами праці та тих, хто проживає в несприятливій екологічній обстановці.

Щоб кров вільно циркулювала по організму, нашому тілу потрібен рух. Найкраще – це піші прогулянки від 4 км на день.

Механізми відновлення якості крові

Програма відновлення якості крові за допомогою продуктів компанії Coral Club охоплює ферменти, олужнювальні рідини, вітаміни тощо.


 1. Assimilator є комплексною добавкою, що містить переважно рослинні ферменти (бромелайн) і мінерали. На даний час це один із найкращих ферментних продуктів. Застосування добавки повністю вирішує проблему розщеплення великих білкових молекул, наявність яких призводить до надходження в кров шматочків (великих білкових тіл) їжі.


 2. Coral Mine. Якщо ми вживаємо біологічно доступну воду, таку як Корал-Майн, збагачену лужними мінералами, у дозах, адекватних нашим біологічним рідинам, абсолютно чисту й структуровану, ми допомагаємо організму підтримувати оптимальний рівень якості крові, лімфи та ін. життєво важливих середовищ.

  Вживання 1,5 л такої води може повністю нормалізувати всі біохімічні процеси в крові й підтримувати життєдіяльність клітин, органів і тканин у режимі активної саморегуляції. Coral Mine нормалізує роботу всієї серцево-судинної системи, змінюючи реологію крові в царині підтримання гомеостазу.

 3. Циркуфіт – комплекс рослинних компонентів, які покращують роботу судин. Продукт зміцнює стінки судин, відновлюючи пошкоджену інтиму (внутрішню оболонку) судин.

 4. Часник – один із найкращих натуральних продуктів, який використовують у лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань у народній медицині багато тисячоліть. Маючи унікальну здатність розріджувати кров, він відновлює мікроциркуляцію крові та її кисневий баланс, особливо в літніх людей.

 5. Артишок – унікальна рослина, що має очисні властивості щодо печінки. Сприяє зниженню холестерину, в’язкості крові, нейтралізації токсичних речовин і нормалізації жирового обміну.


 6. Корал Лецитин – входить до групи фосфоліпідів. Вживання лецитину сприяє профілактиці атеросклерозу. Він знижує холестерин, покращує пам’ять і мікроциркуляцію, сприяє нормальному жовчовиділенню і всмоктуванню в кишечнику жирних кислот.


Як приймати добавки в цій програмі:

 • Coral-Mine – 1 пакетик на 1,5 літра чистої води. Розмішати (вміст пакетика не висипати у воду). Пити за 30 хвилин до їди і через 1-1,5 години після їди.
 • CircuPhyt – по 1 капсулі – 2 рази на день після їди.
 • Артишок – по 2 капсули – 1 раз на день перед сном.
 • Лецитин – по 1 капсулі 3 рази на день після їди
 • Assimilator – по 1 капсулі 2 рази під час їди.
 • Екстракт часнику – по 1 капсулі 3 рази на день після їди.


Важливо! Цю програму потрібно проходити після перших двох етапів програми Старт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *