Health Do It

My Cart

|
|
Програма відновлення функції нирок
Без категорії Здоров'я родини Оздоровчі програми Coral Club

Програма відновлення функції нирок

Причини пошкодження нирок

Перша причина. Запальні процеси в сечовидільній системі. Інфекція може проникнути в сечовидільну систему як висхідним шляхом, наприклад, у разі венеричних захворювань, так і “транспортними шляхами” (кров, лімфа), якщо в них є вогнища інфекції.

Друга причина. Застійні процеси в сечових шляхах сприяють підтримці запальних процесів. Вони також призводять до створення сприятливого середовища для розвитку каменів у нирках.

 Третя причина. Недостатнє харчування, яке призводить до виснаження клітин нирок. Нирки зазнають значних навантажень, пов’язаних із постійною детоксикацією організму, і тому їм потрібне посилене клітинне живлення.

Четверта причина. Нирки відчувають особливо велике навантаження, коли в організмі нестача води, і якість питної води низька. У разі перевантаження нирки часто хворіють раніше за інші органи, тому необхідно забезпечити їм оптимальні умови.

Механізми відновлення функції нирок за допомогою продуктів компанії Coral Club.

Запальні захворювання сечового міхура, ниркової системи потребують довгих курсів антибактеріальної терапії, тому такий актуальний пошук засобів для їхньої заміни. Використання натуральних антибактеріальних засобів перспективне в разі проблем із нирками. Кора мурашиного дерева (Pau D’Arco Bark) і колоїдне срібло Silver-Max визнані одними з найбезпечніших і найефективніших натуральних продуктів.

Легка сечогінна дія, що забезпечує дренаж нирок, особливо досяжна за допомогою трав’яних засобів, корисна за будь-якої патології нирок. На сході Артишок визнається м’яким і безпечним для організму діуретиком.

Люцерна – унікальна рослина, містить велику кількість вітамінів, мінералів і мікроелементів. Люцерна – м’який діуретик. Діє як діуретик і протизапальний засіб, допомагає видаляти сечові солі та знижує рівень холестерину в крові.

Необхідно підтримувати оптимальний баланс водних запасів в організмі, віддаючи перевагу чистій і біологічно доступній воді. Тут ми рекомендуємо мінеральну добавку з піску коракла Coral Mine. Один пакетик Coral Mine поліпшить 1,5 літра води, зробить її “живою”, мінеральною.

Нирки – одна з основних ланок видільної системи організму, що забезпечує очищення крові від продуктів обміну речовин. Цей “біологічний фільтр” працює в дуже напруженому режимі: щохвилини нирки очищають 1,6 літра крові. Наш спосіб життя призводить до того, що нирки, перевантажуючись, часто хворіють раніше за інші органи, тому необхідно забезпечити їм оптимальні умови.

Як приймати добавки Coral Club у програмі відновлення функції нирок.

  • Корал Майн. Один пакетик помістити у 1,5 літри води, перемішати і через 5-7 хвилин оновлена вода готова для вживання. Пийте коралову воду за 15-30 хвилин  до прийому їжі та через 1-1,5 години після прийому їжі.
  • Артишок. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день між прийомами їжі, можна розчинити в склянці води й випити як чай.
  • Silver-Max. Приймати 1/2 чайної ложки 4 рази на день під язик, за 30 хвилин до їди.
  • Люцерна. Приймати по 1 таблетці 3 рази на день між прийомами їжі.
  • Кора мурашиного дерева (Pau D’Arco Bark). Приймати по 1 капсулі 4 рази на день після їди.

Ефективність програми збільшується, якщо застосовувати її після двох етапів програми “START”.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *