Health Do It

My Cart

|
|
Очищення кишечника за допомогою добавок Coral Club
Без категорії Коло Вада Плюс / Грін / Лайт Очищення організму

Очищення кишечника за допомогою добавок Coral Club

Очищення кишечника - шлях до здоров'я та молодості тіла

Чому дівчата обирають тональний крем, щоб приховати недоліки шкіри, замість очищення тіла зсередини? Чому здорова їжа поступається місцем шкідливій? Ви можете продовжувати витрачати гроші в аптеках, косметичних компаніях або почати якісне та ефективне очищення тіла вдома.

80% усіх захворювань починаються в кишечнику.

Токсини, накопичені за роки, погіршують функцію ферментів і значно ускладнюють відновлення тканин на клітинному рівні.

У людей, старших за 40 років, у товстому кишечнику накопичуються глинисті та шлакові відкладення, які інколи сягають 12 кг. Це чудове середовище для розмноження лямблій, черв’яків та інших паразитів…

Наш кишечник схожий на відро для сміття, куди щодня скидається шкідлива їжа. Щодня ви вмиваєтеся, чистите зуби, розчісуєте волосся, щоб упорядкувати свій зовнішній вигляд, але відображення в дзеркалі не показує, що насправді відбувається у вашому тілі.

Насправді печінка і нирки постійно працюють у режимі високої інтенсивності, намагаючись позбутися токсинів і отрут. Навіть 95% води, яку людина споживає щодня, абсорбується в товстому кишечнику (згідно з дослідженнями). Це означає, що корисні речовини всмоктуються разом зі “сміттям” і токсичними речовинами. Тільки після попереднього очищення кишківника можливо живити клітини корисними речовинами, зміцнити імунну систему та позбутися будь-якого захворювання!

  • Ви відчуваєте посилену втому?
  • Часто страждаєте від головного болю?
  • На шкірі з’являються висипання, алергії?
  • Проблеми з кишківником (нерегулярні випорожнення, закрепи, порушення)?
  • У вас зайва вага?
  • Ви виглядаєте значно старше за свій вік?
  • Харчування нерегулярне та незбалансоване, немає жодного режиму взагалі?

Відповідь на всі згадані запитання – очищення кишечника Coral Club.

Чому програма очищення Colo Vada Plus (Colo Vada Green/Colo Vada Light) - правильне рішення?

Всього за 2 тижні з програмою Colo-Vada ви можете прибрати зі свого тіла до 7 кг токсинів.

Дані програми (Plus, Green, Light) включають в себе очищення кишечника від надлишкового слизу, щільних фекальних утворень, паразитів і т.д.

Корисна флора кишечника залишається недоторканою, що є великим плюсом порівняно з дієтами та звичайними методами очищення.

За 14 днів тіло поповнюється необхідними ферментами і корисними бактеріями, які допомагають поліпшити роботу травної системи.

Під час процесу очищення тіло не виснажується завдяки насиченню корисними компонентами.

3 етапи очищення: послідовність дій - це вже 50% результату

Якісне очищення організму починається з прийому води з добавкою Coral-Mine.
Якісне очищення організму починається з вживання води з добавкою Coral-Mine. Очищення тіла повинне бути послідовним, необхідно пройти через 3 етапи програм Colo-Vada, після яких ви почуватиметеся свіжішим, здоровішим і молодшим:

У цей час відбувається первинне видалення токсинів з тіла, стимулюється перистальтика, нормалізується баланс вітамінів і мінералів, а “гниючі нальоти” на стінках кишечника поступово розм’якшуються й відокремлюються.

На цьому етапі видаляються “відходи”, накопичені за роки, і відокремлюються від 1 до 7 кг. Основне очищення кишечника від фекальних мас і паразитів, що залишилися, проводиться за допомогою спеціальних рослинних порошків (коктейлі). Є певні обмеження в прийомі їжі, дозволяється тільки вживання деяких продуктів і суворий режим пиття.

Після радикального очищення необхідно нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, дбати про мікрофлору, наситити мінералами і вітамінами, і зміцнити імунну систему.

Переваги програм Colo Vada Plus/Colo Vada Green/Colo Vada Light) перед іншими методами очищення організму

Програма містить антипаразитарні продукти. Це дасть змогу уникнути багатьох проблем у процесі очищення. Антигельмінтні хімічні речовини є токсичними, тоді як програми Colo-Vada містять тільки натуральні антипаразитарні речовини: Чорний горіх і Набір трав №2.

Програма додає бактерії та ферменти. У 2023 році у 80% людей спостерігаються порушення флори кишківника і слабка робота ферментів. Добавка в програмах Colo Vada – це комплексний продукт із великою кількістю ферментів, що дасть змогу відновити функцію шлунково-кишкового тракту та виробництво ферментів після 4 днів голодування.

Також у комплекс є необхідні бактерії, які містяться в добавці Super Flora. З цим комплексом через 14 днів використання ви зможете відновити необхідну кількість корисних бактерій у кишечнику.

Короткострокове просте голодування. Протягом цього часу відбувається очищення шлунково-кишкового тракту, лімфи, крові, відновлюється функціонування систем очищення організму, зміцнюється імунна система.

На другому етапі (після 7 днів) підключаються спеціальні сорбенти. Розбухаючи в кишечнику, вони приєднують (абсорбують) токсичні речовини, зв’язують їх і виводять з організму.

Дані програми (Plus, Green, Light) розроблені на 14 днів і включають три етапи, які гармонійно поєднуються з нормальним функціонуванням організму.

Програми очищення Colo Vada призначені для всіх, хто бажає очистити своє тіло у звичній обстановці без використання пристроїв, лікарень і хімічних продуктів.

Купіть програму очищення Colo Vada Plus (Go Detox) на 20% нижче за роздрібну ціну

Купити двотижневе очищення організму Colo Vada Plus / Colo Vada Green / Colo Vada Light та іншу оздоровчу продукцію зі знижкою 20% ви можете через офіційний сайт компанії Coral Club у 126 країнах світу. Для покупки зі знижкою потрібно мати ID номер, який ви можете безкоштовно оформити за 3 хвилини на сайті Coral Club.

Натуральне очищення організму за 2 тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *