Health Do It

My Cart

|
|
Як правильно очистити кишечник
Коло Вада Плюс / Грін / Лайт Очищення організму Схуднення

Як правильно очистити кишечник

В інтернеті ви знайдете чимало способів очищення кишечника – від простої клізми до складних схем застосування настоїв трав. Але чи готові ви ризикувати своїм здоров’ям? Адже користь навіть банальної клізми значно менша від тієї шкоди, яку буде завдано флорі кишечника.

Ми працюємо з оздоровчими програмами понад 10 років. У цій статті розповімо, на що звернути увагу, щоб справді ЕФЕКТИВНО очистити кишечник у домашніх умовах.

А що означає "очистити кишечник"? Як зрозуміти, що очищення було ефективним?

Наприклад, людина застосовує клізму або проносні трави. Ці способи допомагають лише вивести калові маси. Саме з такою метою лікарі призначають клізму перед операціями. Але це зовсім не повноцінне очищення. Адже воно не допоможе позбутися паразитів, відновити баланс бактерій у кишечнику, очистити ТОНКИЙ кишечник.

Застосування клізми доцільне лише у двох випадках:

  1. за призначенням лікаря (суворо дотримуючись рекомендацій)
  2. якщо з якоїсь причини не відбувається природне випорожнення (закреп).

За жодних умов НЕ МОЖНА застосовувати клізму регулярно. Це призведе до порушення балансу корисної флори і збою травних процесів (гниття, бродіння).

Ефективне очищення має бути:

У напрямку руху їжі, із застосуванням натуральних безпечних компонентів, по всій довжині тонкого й товстого кишечнику.

Очищення від паразитів, надлишку слизу. М’яке виведення вмісту, без ушкодження слизових, відновлення флори кишківника і поліпшення перистальтики.

Без відриву від звичної діяльності, легке в застосуванні. А головне – не потребує спостереження лікаря. Адже ми говоримо про те, як очистити кишечник у домашніх умовах.

Ключові компоненти комплексного очищення

Уберегти себе від потрапляння всередину патогенних мікроорганізмів фактично неможливо, вони оточують нас усюди. І в разі ослаблення імунітету починають активно атакувати.

Кишкові паразити порушують процеси травлення, витісняють корисні бактерії. Вони спричиняють алергічні реакції, провокують посилене газоутворення, головний біль, нудоту.

До речі, паразити – це не лише черв’яки, що живуть у кишечнику. Відомо чимало глистів, що мешкають у печінці, серці та інших органах.

Тому фахівці рекомендують проводити натуральне профілактичне очищення від паразитів 1-2 рази на рік (і дорослим, і дітям).

Один із найефективніших натуральних засобів у боротьбі з паразитами – Чорний горіх.

Ферменти розщеплюють їжу на найдрібніші компоненти. Інакше вона просто не буде засвоєна. Наприклад, якщо білок не буде розщеплений на амінокислоти, він понад 12 годин гниє в кишечнику, отруюючи організм. Це серйозне навантаження на печінку і всю видільну систему.

Рослинні ферменти (бромелайн, папаїн) відрізняються від ензимів тваринного походження тим, що до них не виникає звикання. Крім того, вони проявляють активність навіть у кислотному середовищі шлунка.

Таким чином ми забезпечуємо повноцінне розщеплення їжі, розвантажуємо печінку, сприяємо очищенню крові.

Абсорбція – обов’язковий етап очищення. Необхідно забезпечити максимальну нейтралізацію отруйних речовин, які виводитимуться в кишечник.

Сорбенти натурального походження виробляють із насіння подорожника, каоліну. Це порошки, які необхідно розчиняти у воді. Вбираючи її, вони значно збільшуються в об’ємі. Коли ця желеподібна маса просувається кишечником, то обволікає весь вміст, м’яко виводячи назовні.

Каолін, до речі, здатний адсорбувати токсичних речовин у 40 разів більше за власну вагу. І, що важливо, такі натуральні сорбенти не пошкоджують стінки кишківника.

Близько 80% людей, за даними гастроентерологів, мають ознаки дисбактеріозу кишечника. Тобто у них патогенні бактерії переважають над корисними мікроорганізмами.

Сорбенти допомагають очистити кишківник від патогенної флори, однак, разом із цим і кількість корисних бактерій буде помітно знижена.

Застосовуючи пробіотики, ми забезпечимо заселення лакто- і біфідобактерій.

Пребіотики – це розчинна клітковина, необхідна для живлення бактерій, стимулює ріст колонії, покращує перистальтику кишківника.

Важливо розуміти, що їжу перетравлюють не наші органи, а саме ферменти і бактерії. Тому застосовувати їх необхідно в комплексі. Це незамінні ланки одного ланцюга.

Говорячи про те, як правильно очистити кишечник у домашніх умовах, ми не можемо випустити з уваги важливість дотримання дієти.

Але зміна режиму харчування, збільшення кількості клітковини в раціоні може призвести до деяких порушень випорожнень. Організму потрібен час, щоб перебудуватися.

Тому в профілактичних цілях рекомендуємо використовувати м’яке натуральне проносне (Крушина, Сенна тощо).

Компанія Кораловий Клуб: комплекс для очищення кишечника в домашніх умовах

Канадська компанія Coral Club вже понад 20 років випускає ефективні натуральні програми для очищення організму в домашніх умовах.

Основний комплекс, який себе зарекомендував уже в більш ніж 40 країнах – це двотижнева програма очищення Colo Vada Plus (Colo Vada Green).

Colo Vada охоплює всі перераховані вище п’ять пунктів, що дає змогу якісно і без проблем пройти профілактичну чистку в домашніх умовах.

Детальніше про ці дві програми ви можете прочитати за цими посиланнями: Colo Vada Plus / Colo Vada Green

І не забувайте, що очищення кишечника – це всього лише один із пунктів на шляху відновлення (підтримання) свого здоров’я. Повна і правильна профілактика охоплює комплекс заходів, які ми детально описали в статті “Концепція Здоров’я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *