Health Do It

My Cart

|
|
Чому потрібно пити воду? Як просту звичку перетворити на корисне заняття?
Вода - головне джерело здоров'я

Чому потрібно пити воду? Як просту звичку перетворити на корисне заняття?

Вода – запорука здоров’я

Кава, чай, сік, алкоголь – чого тільки ми не п’ємо щодня, вважаючи, що заповнюємо необхідний водний баланс. Але жодні напої не замінять воду. В організмі циркулює до 5 літрів крові, а плазма на 92-95% складається з води. У разі систематичного поповнення цього балансу, функціонування всіх систем і органів здійснюється без збоїв:

 • до клітин своєчасно доставляються всі поживні речовини;
 • кисневий обмін відбувається досить швидко;
 • захисна функція виконується повною мірою (злагоджена циркуляція лейкоцитів, білків плазми, які відповідають за імунітет);
 • підтримується гомеостаз (рівновага водно-сольового балансу, роботи ферментів і гормонів, температурної рівноваги).

Що відбувається, якщо в організм не надходить достатня кількість води?

Якщо в організмі постійна нестача води, маса крові зменшується, вона стає більш в’язкою. У зв’язку з цим серцевий м’яз набагато швидше зношується – це тягне за собою серйозні наслідки, аж до інфаркту міокарда. Саме тому потреба у воді під час великих фізичних навантажень зростає.

Клітини мозку також на 80% складаються з води, до нього постійно надходить кров, а сам він “омивається” спинномозковою рідиною. Саме за рахунок води відбувається насичення киснем і глюкозою, необхідною для злагодженої роботи нервових імпульсів. З її ж допомогою виводяться продукти обміну, токсичні речовини тощо. Відповідно, нестача води тягне за собою зневоднення мозку, за чим слідує погіршення пам’яті, настрою, неуважність, підвищена стомлюваність тощо.

Робота кишківника і шлунка також неможлива за нестачі чистої питної води в організмі. За рахунок неї здійснюється нормальне перетравлення їжі, що надійшла в організм, засвоєння корисних компонентів.

Саме за достатньої кількості води нирки встигають виводити токсини і продукти розпаду.

Зі 150 літрів крові за добу утворюється 1,5 літра сечі. Тому оптимально вживати не менше 1,5 л води на день. Якщо пити менше, у нирках накопичуватимуться шкідливі речовини, що надалі може призвести до серйозних патологій.

Здорова еластична шкіра на 25% складається з води. Щоб довше зберегти її пружність, важливо підтримувати цей баланс. Старість шкіри – це її сухість. Ось, чому треба пити воду.

Для оптимального руху суглобам також потрібна вода. Адже хрящ складається на 80% з води, а в суглобовій сумці міститься спеціальне мастило – якщо його стає менше, людині боляче рухатися, відчувається дискомфорт, з’являється хрускіт у колінах та інші проблеми.

10 причин чому потрібно пити воду

Дехто досі не навчився відрізняти відчуття голоду від спраги. Багато хто не може змусити себе вживати воду, пояснюючи чимось фантастичним необхідність споживати щонайменше 1,5 літрів на день. Але немає нічого надприродного в пляшці корисної та чистої води, яка постійно перебуває поруч. За будь-якої нагоди зробіть ковток, і ви вже на крок ближче до мети.

 1. Незамінне джерело енергії. Наш організм на 60-70% складається з води. Вона бере участь у всіх метаболічних процесах, допомагаючи підтримувати необхідний рівень енергії.
 2. Провідник поживних речовин. Вода покращує кровообіг, допомагаючи доставляти поживні речовини до кожної клітини організму. Без неї всі наші вітаміни та мінерали будуть марними.
 3. Ефективний спосіб виведення токсинів. Вода допомагає ниркам і печінці позбавлятися шлаків і токсинів, які можуть накопичуватися в організмі.
 4. Помічник у схудненні. Вода прискорює обмін речовин, допомагаючи організму активніше спалювати калорії. Також вона допомагає зменшити відчуття голоду, що може бути корисно під час дотримання дієти.
 5. Спосіб поліпшення стану шкіри, нігтів, волосся. Замисліться: для чого косметики додають у креми та маски гіалуронову кислоту? Для зволоження. Але зовнішнє зволоження не замінить внутрішнє, яке забезпечує вода.
 6. Запобігає виникненню сечокам’яної хвороби. Регулярне пиття води допомагає розбавляти концентрацію мінеральних солей у сечі, знижуючи ризик утворення каменів.
 7. Покращує травлення. Вода допомагає їжі легше проходити через травний тракт, запобігаючи закрепам та іншим проблемам.
 8. Усуває больові відчуття. Зневоднення може призвести до м’язових спазмів, болю в суглобах і головного болю. Питний режим допоможе уникнути цих проблем.
 9. Знижує артеріальний тиск. Нестача води може призвести до ущільнення крові, що, своєю чергою, посилює роботу серця і підвищує тиск.
 10. Припиняє головні болі. Зневоднення – одна з причин головного болю. Регулярне вживання води допоможе запобігти або зменшити їхню інтенсивність.

Яку воду обрати? Coral Mine від компанії coral club

Завдяки додаванню в необхідний обсяг води (1-1,5 літра) пакетика добавки Coral Mine вдається домогтися:

 • Якісної фільтрації. Подрібнений корал працює за принципом “губки”, вбираючи в себе хлор та інші забруднення.
 • Нормалізації кислотно-лужного балансу. pH називають мірою активності іонів водню. Оскільки наша кров – лужна речовина, потрібно споживати воду, максимально наближену за показниками. За рН=7 немає ні користі, ні шкоди (це параметри дистильованої води). Якщо цей показник нижчий, середовище стає кислотним, що призводить до різного роду захворювань, сприяє розвитку паразитів тощо.
 • Появі у рідини негативного заряду (такий мають усі клітини). Нам потрібне цілюще підживлення, а навіть бутильована, мінеральна вода є позитивно зарядженою, “неживою”.
 • Coral Mine також збагачує воду корисними елементами (кальцієм, магнієм, натрієм, калієм, кремнієм, йодом, залізом, цинком, міддю тощо).

Важливо не тільки знати, чому треба пити воду, а й дотримуватися режиму її вживання – для отримання максимальної користі.

Чек-лист на замітку споживачеві. Як приймати воду з Корал Майн

 • Додайте саше Coral Mine (вміст не потрібно висипати з пакетика) від Коралового Клубу в 1,5-літрову ємність із водою. Розмішайте воду
 • Через 30 хвилин пакетик можна забрати – всі важливі процеси вже відбулися.
 • Вживайте очищену воду за 20-30 хвилин до їди (1 раз натщесерце), потім – у проміжках між прийомами.
 • Після їжі пийте не раніше ніж через 1,5 години.

Перейти на бік здоров’я просто! Нехай Coral Mine стане вашим особистим помічником у налаштуванні вашого організму на злагоджену роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *