Health Do It

My Cart

|
|
Концепція Здоров’я: алгоритм відновлення організму
Без категорії Вода - головне джерело здоров'я Здоров'я родини Концепція Здоров'я

Концепція Здоров’я: алгоритм відновлення організму

Здоров'я - головний компонент життя

Більшу частину свого життя ми присвячуємо заробітку грошей. Для нас важливо мати квартиру, машину. Для когось на першому місці сім’я, для когось – кар’єра. Але все це тримається на нашому ЗДОРОВ’Ї.

Коли в людини сильний зубний біль, неможливо думати про новий проект, а якщо стався інсульт і тіло паралізоване, вона готова продати всі свої машини, квартири, тільки щоб відновити здоров’я.


Так само як у будь-якого пристрою є інструкція з експлуатації, так існує й “Концепція Здоров’я”, яка є інструкцією з експлуатації для людського організму. Якщо ми не дотримуємося правил, відбувається збій. Якщо ми дотримуємося правил, організм відновлюється.


Що таке "Концепція Здоров'я"?

У людському тілі є 12 систем. Системи складаються з органів, органи з тканин. Тканини складаються з клітин. Мільярди клітин у нашому тілі народжуються й помирають щодня. Сучасна медицина займається лікуванням органів. І кожен лікар лікує своє: судини окремо, кров окремо, серце окремо. Якщо ви звернетеся до різних лікарів зі своїми симптомами, ви отримаєте різні діагнози і списки ліків. І кожен за значну суму грошей.


Основний принцип Концепції Здоров’я – це оновлення клітин. За 1 рік наші легені, печінка, нирки та інші органи повністю оновлюються. Тільки нове не завжди означає здорове. Якщо клітини оновлюються з дефектами, дефективні клітини формують пошкоджені тканини. З цих тканин поступово формуються проблемні органи та системи.

Таким чином, здоров’я людини систематично погіршується, і розвивається хвороба. Але коли оновлення повне, народжуються здорові клітини і, як результат, здорові тканини, органи та системи. І здоров’я людини відновлюється.

Висновок. Нам потрібно змінити фокус уваги з рівня лікування органів на рівень відновлення роботи та живлення клітин.

Що потрібно клітинам людського організму для виконання своїх функцій?

Клітини не їдять борщ, котлети, хліб, овочі. Клітинам потрібні амінокислоти (це розкладені білкові продукти – риба, м’ясо, сир, бобові…), жирні кислоти, вітаміни, мінерали, ферменти. Це важливі компоненти для клітин. І вони потрібні щодня, інакше будівництво зупиняється або з’являються дефекти.

Сьогодні практично неможливо отримати всі ці компоненти в достатній кількості з їжею. Сучасні продукти все більше стають синтетичними, обробленими. У них дуже мало корисного. Понад 80% людей, на думку фахівців, страждають від нестачі вітамінів, мінералів і навіть білка. Не вірите? Здайте аналіз крові в лабораторії та отримайте підтвердження.

Без води в організмі нічого не відбувається:

 • У рідкому середовищі кисень і будівельні матеріали постачаються в клітину;
 • Токсини видаляються з клітин водою;
 • Вода забезпечує чистоту нашого внутрішнього середовища.

Ми на 70% складаємося з води, і тому здоров’я людини багато в чому залежить від води, яку ми п’ємо.

Щодо води існують два важливі параметри: КІЛЬКІСТЬ і ЯКІСТЬ.

З кількістю всі вже знають: потрібно пити близько 1,5 літра води на день. Якщо бути точніше, то близько 30 мл на 1 кг природної ваги людини.

А про якість води в інтернеті дуже мало інформації.

Щоб вода досягла клітини, вона повинна мати певні властивості.

Перша властивість“жива” вода. Багато хто з вас чув вислів: “жива і мертва вода”, і це має певний сенс. У води є заряд – більший чи менший – і його можна виміряти.

Для цього існує спеціальний пристрій: вимірювач ОВП (окислювально-відновний потенціал). Вода зі знаком плюс – це “мертва вода”, вона руйнує клітини, окислює. А вода зі знаком мінус – це та, що регенерує, вона надає енергію, це “жива вода”.

Цікаво! Кип’ячена вода має показник приблизно +400 мВ (мілівольт). Звичайна очищена вода приблизно +200 мВ. Але щоб вода досягла клітини, вона повинна мати негативний заряд: мінус 70 мВ.

Усі наші внутрішні рідини мають негативний заряд: кров, слина, лімфа, грудне молоко. Організм витрачає ресурси на зміну заряду з плюса на мінус. Ось так витрачається наша життєва енергія.

Другий важливий параметр якості питної води називається pH, це кислотно-лужний баланс. Усе, що нас оточує, це кислоти або луги. Шкала йде від 1 до 14. Від 1 до 7 – кислоти, 7 – нейтральне середовище, від 7 до 14 – основи. Основні рідини нашого внутрішнього середовища мають pH близько 7.5, що є слаболужним. Поки цей показник нормальний, людина здорова. Коли він відхиляється в бік окислення, ми починаємо хворіти. Тому що окислення, по суті, це нестача кисню.

Як відбувається окислення? З їжею і водою, які ми вживаємо. Наприклад, цукор (і всі продукти, які його містять), продукти з високоякісного борошна, соки та газовані напої, оцет, мають pH близько 3. Щоб було зрозуміло, за pH 3 усе живе вмирає.

Але чому ми тоді не вмираємо? Адже щодня ми споживаємо напої та їжу, які окислюють наше тіло. Це відбувається тому, що існують механізми захисту: частково кислоти видаляються потом і сечею. Частина кислот нейтралізується лужними мінералами – кальцієм, магнієм, натрієм, калієм. Якщо ці солі не видаляються, вони осідають: так утворюються пісок і камені у внутрішніх органах (у нирках і жовчному міхурі).

Таким чином, організм постійно витрачає ресурси та життєву енергію на лужне відновлення.

Коли pH внутрішнього середовища відхиляється в бік окислення, слабшає імунна система. І коли імунна система слабшає, віруси, бактерії, гриби та паразити починають активно нападати на індивідуума й активно розмножуватися.

Багато людей навіть не підозрюють, що їхні проблеми зі здоров’ям можуть бути спричинені паразитами. Ось із чого потрібно починати турботу про здоров’я: з відновлення внутрішнього середовища.

Що всередині вашого тіла, болото чи чистий струмок? Як це зрозуміти? Є очевидні ознаки. Наприклад, запах поту. Якщо піт має сильний неприємний запах, значить, лімфа забруднена. Чому сеча має сильний запах і темний колір? Недостатньо води, всередині тіла стагнація.

Набряки, висип на шкірі, сухість шкіри та слизових оболонок: це також може бути нестача вологи та забруднення організму.


Чотири кроки Концепції Здоров'я. Як очистити та відновити клітину і тіло

Найголовніше, усуваємо максимально те, що нас повільно отруює:

 • цукор і все, що його містить;
 • продукти з консервантами (ті, що мають довгий термін придатності);
 • транс-жири, які взагалі не засвоюються і напряму йдуть у жирові клітини;
 • напівфабрикати, фаст-фуд, солодкі соки, газовані напої, алкоголь, кава – все це отруює тіло.

Робимо цей крок паралельно з першим.

Посилюємо видалення токсинів і відновлюємо водний баланс. Якщо ви завжди п’єте достатню кількість відповідної води, у вас ніколи не буде піску або каменів у нирках.

1,5-2 літри чистої води на день – це не питання того, люблю я пити воду чи ні. Це життєва необхідність. І вода має бути такою, щоб відновлювати клітини.

Повне натуральне очищення.

Насамперед, травної системи. Людський кишечник – це кілька метрів ретельно розміщених петель. Його потрібно регулярно чистити – 1-2 рази на рік, враховуючи високе токсичне навантаження на сучасну людину.

Але в жодному разі не за допомогою клізм. Це, навпаки, поглибить проблему, бо разом із патогенною флорою буде вимита й здорова. До того ж, клізма очищає тільки товсту кишку. Очищення має бути натуральним. І обов’язково включає антипаразитарні компоненти.

Нам це подобається чи ні, але паразити живуть у кожному з нас. Їх не можна вбити ліками, бо вони можуть залишитися гнити в тканинах. Безпечний спосіб – використовувати натуральні добавки: трави, гіркі речовини, щоб створити для паразитів найнесприятливіші умови, щоб вони покинули тіло самостійно. Займаючись цими питаннями, ви усуваєте приблизно 30% захворювань. І ще 60% піде на наступному, четвертому кроці.

Починаємо думати про те, що отримують клітини, і щодня даємо їм потрібне харчування. Тобто, будівельні матеріали: амінокислоти, жирні кислоти, вітаміни, мінерали та ферменти.

Чому щодня? Тому що клітини оновлюються 365 днів на рік, цей процес ніколи не зупиняється. Такий комплексний підхід дає 100% результат у поліпшенні здоров’я.

Підіб’ємо підсумки.
 1. Усунути шкідливі продукти та напої. Консерванти, транс-жири, цукор, CO2.
 2. Нормалізувати водне середовище (pH, ORP).
 3. Повне очищення тіла 2 рази на рік – програми очищення шлунково-кишкового тракту й антипаразитарні.
 4. Харчування для клітин: амінокислоти + жирні кислоти + вітаміни + мінерали + натуральні ферменти. І все це щодня.

Що таке "Концепція Здоров'я"?

Ці 4 кроки концепції здоров’я ефективно впроваджені в асортимент продукції Coral Club. В асортименті є добавки, які роблять воду “живою” і лужною, є збалансовані антипаразитарні програми (для дітей і дорослих), є програми для очищення кишківника і добавка для щоденного живлення клітин.

Перейдіть за посиланням “Програма Start” та дізнайтеся про цю ефективну програму.

Рекомендуємо прочитати ці статті.

 • Комплекс Coral Detox Plus: 30-денна програма для очищення та відновлення організму.
 • Colo Vada Plus: Програма глибокого очищення кишечника в три етапи за 14 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *