Health Do It

My Cart

|
|
Що таке імунітет і як його поліпшити
Здоров'я родини

Що таке імунітет і як його поліпшити

Що таке імунітет?

На це питання ще немає точної відповіді навіть у вченої світової спільноти. Імунітет вивчають активно, на тему імунних клітин і чинників, що впливають на імунітет, досі сперечаються вчені, щось доводять, щось спростовують.

У загальноприйнятому розумінні люди звикли СТИМУЛЮВАТИ імунітет, не маючи ні найменшого поняття про роботу цього складного механізму.

Однозначно зрозуміло, що Імунітет – це робота певного набору клітин, які виконують певні функції:

 • вчасно помічають чужорідні речовини в крові;
 • створюють запальний процес (активно знищують чужорідні речовини);
 • вчасно цей запальний процес зупиняють

Так відбувається, якщо з імунітетом усе добре.

Але в сучасному суспільстві мало в кого добре працює імунітет. Бо наш спосіб життя, харчування призводять до того, що практично всі мають шанс страждати від запального тривалого процесу, який не проявляється у вигляді больового синдрому (біль у разі травми, біль у горлі під час ГРЗ), а просто протікає собі тихенько і негативно впливає на весь організм.

Часто при тривалих запальних процесах людина відчуває хронічну втому, загальне нездужання, депресію, шкірні проблеми, сухість очей. Здавалося б не великі проблеми, але це ознаки запального процесу.

Коли робота імунітету виходить за рамки нормального функціонування клітин, можуть бути запущені 2 протилежні процеси:

 1. Послаблення імунітету. І тоді людина стає мішенню для патогенної флори: віруси, бактерії, грибки, найпростіші та паразити.
 2. Аутоімунний процес, коли свої ж імунні клітини починають знищувати клітини власного організму. У такому разі розвиваються аутоімунні захворювання: ревматоїдний артрит, псоріаз, вітиліго, аутоімунний тиреоїдит, розсіяний склероз тощо. До речі, за таких захворювань стимулювати імунітет не варто.

Чому слабшає імунітет у людини

Чому робота імунітету в сучасної людини ламається дуже часто? Тому що людина веде спосіб життя, який цьому сприяє, і часто нам складно впливати на зовнішні чинники:

 • ми харчуємося переважно вуглеводами, тобто цукрами, що створює сприятливе середовище для розвитку патогенної флори;
 • при цьому ми перебуваємо в страшному дефіциті поживних речовин: амінокислот, корисних жирів, вітамінів і мінералів;
 • ми отримуємо величезну кількість токсинів іззовні (повітря, їжа, побутова хімія);
 • у нас у більшості є проблеми зі шлунково-кишковим трактом, що провокує проникнення чужорідних неперетравлених білків у кровотік;
 • ми часто вдаємося до медикаментів (антибіотики), які порушують роботу кишкової флори і створюють додаткове токсичне навантаження на організм;
 • ми мало рухаємося протягом дня, що призводить до того, що кров і поживні речовини погано надходять в усі частини тіла. Відбувається застій крові.

Тому перше, що треба зробити для нормальної роботи імунітету, – проаналізувати своє самопочуття та вжити низку заходів.

Кроки по відновленню імунітету

 1. Проаналізувати своє харчування на наявність норми білка і корисного жиру. Подивитися скільки вуглеводів ви з’їдаєте. Змінити раціон! Якщо вас складно провести такий аналіз, то зверніться по допомогу до нас, консультантів Coral Club, ми безкоштовно підкажемо, які потрібно зробити перші кроки в коригуванні харчування.

  Пам’ятаємо, що імунітет – це КЛІТИНА. І щоб вона повноцінно функціонувала, їй потрібні структурні компоненти: амінокислоти та омега жирні кислоти насамперед. Тому треба підібрати комплекс клітинного харчування. Годувати імунітет – це першорядне завдання.
  Неможливо стимулювати імунітет, клітинам якого надходить один цукор і їм просто нема з чого оновлювати себе та створювати нові імунні клітини.

  Пити комплекси вітамінів і мінералів не завжди виправдано. Якщо немає норми білка і жиру, якщо є патогенна флора – це не принесе користі або може навіть нашкодити.

  Відмінно підходять натуральні джерела вітамінів і мінералів – Спіруліна, Хлорела. Якщо і дбати про поповнення дефіцитів вітамінів, то краще поповнити дефіцит найважливішого вітаміну – вітаміну Д. Довести до норми 80-100 одиниць вам допоможе вітамін Д спрей від Coral Club.

 2. Проаналізувати, як працює ваш шлунково-кишковий тракт, якщо є збої, значить, паралельно зі зміною стилю харчування почати програму відновлення шлунково-кишкового тракту. Якщо є такі проблеми в ШКТ, то їх потрібно прибрати: ерозії в шлунку, погана робота жовчного міхура, здуття, газоутворення та інші. Налагодження роботи за гострих станів треба проводити до моменту глибокого очищення.

 3. Зняти токсичне навантаження.

  На цьому етапі ми проходимо планове (1 раз на 6 міс) очищення ШКТ. Ми рекомендуємо натуральну програму очищення на 14 днів Colo Vada Plus.

  Зняття токсичного навантаження на щоденній основі – це норма води (добавка Coral Mine), Лецитин, Н-500. А можна все в одному наборі на 1 місяць Coral Detox Plus.

 4. Проаналізувати, чи присутній хронічний явний запальний процес – як часто хворієте на ГРЗ, може ангіна, тонзиліт, часті бронхіти, може є хронічна кандидозна проблема. Якщо є такі проблеми, то після базового очищення кишківника, треба проводити цикл програм, спрямованих на допомогу організму в боротьбі з патогенами. У цьому разі ми й вдаємося до парафармацевтиків:

  Кора мурашиного дерева, Часник, Silver-Max (колоїдне срібло) тощо. Тільки не просто тримаємо їх у домашній аптечці, а пропиваємо курсами.

 5. Навчитися використовувати натуральні добавки в разі застуди, температури, отруєнь, заражень.

  Тобто, тримати вдома (частково в сумочці, в машині, в портмоне) домашню аптечку з натуральних продуктів, БАДів, які за своєчасного використання за перших симптомів негативного стану допомагають надалі НЕ вдаватися до медикаментів.
  Як ви зрозуміли, зміцнення імунітету – це не короткострокова робота з купівлею однієї упаковки препарату, який стимулює імунітет. Необхідний комплексний підхід, як у зміні способу життя (харчування, сон), так і в грамотному додаванні оздоровчих добавок.

Ми рекомендуємо добавки від компанії Coral Club, оскільки:

 • продукція цього виробника офіційно пройшла сертифікацію в 42 країнах (Франція, Іспанія, Ізраїль, США, Німеччина, Італія, Польща, Німеччина, США та інші);
 • понад 20 років на світовому ринку;
 • основні виробництва знаходяться в США, Німеччині та Японії;
 • мільйони задоволених клієнтів у 126 країнах світу;
 • зручна і швидка доставка та приємні знижки для постійних споживачів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *