Health Do It

My Cart

|
|
Дитяча антипаразитарна (протигельмінтна) програма
Без категорії Здоров'я родини

Дитяча антипаразитарна (протигельмінтна) програма

60 днів дитячої натуральної антипаразитарної програми з відновленням імунітету

Профілактичні курси дегельмінтизації необхідно проводити регулярно, оскільки повторні інвазії – часте явище. Як правило, ми робимо це за допомогою хімічних антипаразитарних препаратів, а це небезпечно, особливо, якщо приймати ці препарати часто.

 1. Дотримання правил особистої гігієни.
 2. Прямий антипаразитарний вплив. Засоби, що використовуються в таких програмах, мають бути 100% безпечними й натуральними. Застосовуючи натуральні продукти, можна домогтися ефекту звільнення організму від паразитів без виявлення інтоксикації (без побічних дій на дитячий організм).
  Оптимальним для дітей визнано продукт на основі листя чорного горіха. У компанії Кораловий Клуб з цим рослинним компонентом йде добавка Coral Black Walnut. Також можна застосовувати (у багатьох випадках цей варіант буде навіть кращим) комплексний антипаразитарний продукт ParaFight. Набори абсолютно безпечні та високоефективні.
 3. Під час проведення антипаразитарних програм у дітей необхідно включати ферменти. Добавка Papaya – рослинний фермент, оптимізує процес дегельмінтизації. Покращує розщеплення білкових продуктів, які є їжею для паразитів.
 4. Для підвищення ефективності та закріплення досягнутих результатів доцільно застосовувати продукти Super Flora і Colostrum Plus.
  Super Flora – добавка, що містить корисні бактерії для кишечника. Здорова флора кишечника – запорука міцного імунітету.
  Colostrum Plus – натуральна добавка на основі молозива. М’яко поліпшить імунні функції організму.
 5. Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистій, біологічно доступній воді.
Тут підійде мінеральна добавка для всієї родини – Coral-Mine. 1 пакетик Корал Майн на 1,5 літра води і ваша дитина на весь день забезпечена якісною лужною водою.

Це важливо! Причини паразитних інвазій у дітей.

У дітей паразитарні інвазії протікають важче, ніж у дорослих, хоча причини та механізми їх аналогічні. Часто такі захворювання, як хронічні бронхіти, алергії, захворювання шкіри, лімфосистеми, суглобів, центральної нервової системи, анемії, мають причиною саме глистну інвазію. Встановити це не просто. Паразитарні хвороби можуть бути причиною затримки психічного та фізичного розвитку в дітей.

Які ж причини появи глистів та інших найпростіших організмів у дитини?

 1. Порушення правил особистої гігієни. Безпосереднє потрапляння яєць глистів в організм через їжу та руки.
 2. Зниження секреції шлункового соку, що руйнує оболонки яєць глистів.
 3. Зниження імунітету.
 4. Порушення кишкової флори.
 5. Незбалансоване харчування.
 6. Порушення відтоку жовчі
 7. Супутня грибкова інфекція.
 8. Порушення активності ферментів.

Етапи натуральної дитячої протипаразитарної програми від компанії Кораловий Клуб

Дозування залежить від віку (проконсультуйтеся у нас).
Papaya – по 1/2 – 1 таблетці приймати 2-3 рази на день відразу після їди, повільно розжовуючи.
Coral Black Walnut / ParaFight – по 1/3-1 табл. 2-3 рази на день після їди.
Рекомендуємо на цьому етапі додати також дитячий сорбент (підберіть особисто самі в аптеках).

Super Flora – по 1 капсулі 1-2 рази на день перед їдою за 15-20 хвилин, курс 1 місяць.
Colostrum Plus (Молізиво) – по 1 капсулі 1-2 рази на день відразу після їди.

Фахівці в галузі здоров’я компанії Coral Club підтверджують, що ефективність застосування програми підвищується, якщо запивати продукти водою з додаванням мінеральної композиції Coral Mine. Така вода має найкращі біологічні властивості (знижений поверхневий натяг, слаболужна) для потреб клітин організму. Вона має впорядковану структуру, збагачена мінералами і до того ж смачна.

Важливі рекомендації щодо харчування на час проходження антипаразитарної програми

3 правила, які варто запам’ятати:

 1. Рекомендуються: каші на воді, овочеві супи без бульйону, сирі й термічно оброблені овочі (тушковані або варені), нежирне варене або тушковане м’ясо та рибу. Готуючи салати, заправляйте їх олією (соняшниковою, оливковою, гарбузовою, лляною – на ваш вибір).
 2. Обмежуємо або виключаємо: сильно жирну їжу тваринного походження, консервовану продукцію, випічку, солодощі, каву і по максимуму прибираємо їжу, що містить цукор.
  Усі ці продукти створюють комфортне середовище проживання паразитам, а наше завдання – зробити їхнє проживання максимально нестерпним.
 3. Категорично заборонено: все, що посилює газоутворення і підтримує розмноження паразитів, а саме виноград, яблука, груші, бобові, банани, картоплю, качанну капусту, редиску.

Додаткова рекомендація. У багатьох випадках ефективність антипаразитарної програми ще поліпшувалася, якщо прибирали з харчування коров’ячі молочні продукти, шоколад, арахіс, помідор і всі продукти з глютеном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *