Health Do It

My Cart

|
|
Домашня аптечка. Натуральні добавки в екстрених випадках
Без категорії Здоров'я родини

Домашня аптечка. Натуральні добавки в екстрених випадках

Добавки Від Coral Club: Профілактика Вірусних Захворювань, Розладів Травлення

У кожного з нас вдома є ліки або добавки для екстрених випадків. Ми часто купуємо ці препарати, не замислюючись, за порадою знайомого, через рекламу або запитуючи у фармацевта в аптеці, що є для серця, печінки, голови тощо.
У більшості сімей усі ці препарати здебільшого хімічного походження з безліччю протипоказань і побічних ефектів, на які ми рідко звертаємо увагу. Як то кажуть, лікуємо один орган, але псуємо два інших.
У багатьох є різні види антибіотиків, які лікарі зараз призначають як вітаміни щоразу, коли пацієнт звертається до них. Але мало хто думає про те, що після всього одного курсу антибіотиків знадобляться місяці, а то й роки, щоб відновити кишкову флору, а якість кишкових бактерій безпосередньо впливає на наш імунітет.
Ми маємо чітко пам’ятати, що антибіотики слід приймати тільки в крайніх випадках за 100% підтвердженої бактеріальної інфекції. Антибіотики не діють проти вірусів. Без аналізів лікар просто не має права призначати антибактеріальну терапію.
На жаль, сучасна медицина зосереджена на усуненні симптомів, рідко хто шукає причину, а без усунення причини можна лікуватися все життя.

Здоров'я - головний ресурс на все життя

Людям потрібно хоч трохи цікавитися процесами, що відбуваються в їхньому організмі, і розуміти, чому виникають певні стани. Це не займе багато часу, але в кінцевому підсумку може значно поліпшити ваше здоров’я, зменшити кількість відвідувань лікаря та заощадити багато грошей і часу.
Ви не можете покласти всю відповідальність на іншу людину (лікаря), ви маєте навчитися брати відповідальність за своє здоров’я та здоров’я вашої родини, хоча б в основних аспектах.
Коли ми почнемо розуміти, ми побачимо, що тіло – це повноцінний та ідеально скоординований механізм, який здатен нормалізуватися після майже будь-якого впливу ззовні, і для цього в нього є всі інструменти:

  • висока температура для знищення (не себе), а патогенів (вірусів, бактерій, паразитів);
  • слиз у вигляді соплів і мокротиння (кашель) для швидкого знищення і виведення чужорідних агентів;
  • слина, шлунковий сік, жовч не тільки для перетравлення їжі, а й для знищення паразитів.

І це не кажучи про те, що відбувається на клітинному рівні, де відбуваються унікальні процеси щосекунди зі збереження здоров’я всього організму.
Ви не можете лікувати тільки одну річ, тіло – це ціле. Нам потрібно навчитися підтримувати всі функції захисту організму, і тоді відновлення настане набагато швидше, а наслідки та побічні ефекти наближаються до нуля.


Необхідні вітаміни

Важливий вітамін C – це речовина здоров’я і сильного імунітету.
Вітамін C – потужний антиоксидант, що допоможе впоратися з вірусними інфекціями набагато швидше. Обираючи вітамін C, слід звернути увагу на форму його представлення. Найкращий вітамін C – це ліпосомальна форма, він швидко і повністю засвоюється. Такий вітамін С є в компанії Coral Club.

Натуральні антибіотики

Колоїдне срібло Silver Max діє на більш ніж 350 патогенних мікроорганізмів. Його слід використовувати як внутрішньо, так і зовнішньо, обприскуючи його на горло і ніс. Воно має виражений бактерицидний ефект.
Pau D’Arco Bark (кора мурашиного дерева) – це натуральний антибіотик. Вона діє як на віруси, так і на бактерії та гриби. Підсилює стійкість організму до різних видів інфекцій.
Крім внутрішнього використання, ви можете відкрити капсулу і нанести її на горло або інші запалені місця.

Розлади травлення

У разі отруєння і різних розладів шлунково-кишкового тракту, які також трапляються досить часто, вам знадобляться такі добавки:

Пити багато рідини, щоб уникнути зневоднення і швидко видалити патоген.
Це вода з Coral Mine, H-500.
Сорбенти, такі як активоване вугілля, добавки Coral Club: Coral kelp (Зверніть увагу на склад сорбенту, він має бути максимально природним).
Ви можете відкрити пакетик з Coral Mine, висипати вміст у рот і запити. Воно діє як сорбент, і ваш загальний стан швидко покращиться.

Потім ми вводимо лактобактерії та біфідобактерії для відновлення кишкової флори.
Ми рекомендуємо добавку Super Flora від Coral club. В одній капсулі має бути понад мільярд корисних бактерій, інакше ефект буде мінімальним, а відновлення займе набагато більше часу.

Головні болі та підвищений тиск

Часто це спричинено зневодненням, тому починайте з води. Потім рекомендується слідувати комплексним програмам (наприклад, Програма “Start”), а потім підтримання здоров’я стане ще простішим.

Більше про програму “START”.

Резюме

Такий мінімум має містити ваш комплект натуральних добавок для надзвичайних ситуацій:

Якщо ви хочете, ви також можете додати ефірні олії чайного дерева та евкаліпта.
Ми рекомендуємо використання продуктів Coral Club, оскільки вони натуральні й мають сертифікати якості та вже показали високу ефективність за 20 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *