Health Do It

My Cart

|
|
Біологічно активні добавки “БАД”
Здоров'я родини

Біологічно активні добавки “БАД”

Біологічно активні добавки "БАД". Що це?

У цій статті ми обговоримо важливу тему повноцінного харчування в сучасному суспільстві – біологічно активні добавки (БАД). Існує думка, а чи потрібні вони, чи це всього лише непотрібний додатковий продукт харчування.

Якщо брати офіційне джерело, то біологічно активна добавка (БАД) – це концентровані натуральні або близькі до натуральних компоненти рослинного, мінерального або тваринного походження, які вживаються як частина звичайного раціону харчування для збагачення його корисними речовинами.

Тепер більш детально розберемо деякі моменти з визначення "БАД".

Рослинні компоненти – це можуть бути специфічні трави, які в певній кількості позитивно впливають на системи в організмі або допомагають йому боротися з тією чи іншою проблемою. Наприклад, кора різних дерев містить речовину, яка допомагає боротися з грибками і покращує імунітет людини. Алое в правильних дозах покращує роботу шлунка і є гарним засобом у профілактиці гастритів і виразок.

Мінеральні компоненти – це найчастіше кораловий кальцій, який або у вигляді пігулок для поповнення мінералів, яких бракує (кальцій, магній тощо), або у вигляді мінеральної композиції в пакетиках, які потрібно додавати у воду для поліпшення її показників.

Тваринні компоненти. У біологічно активних добавках найчастіше це речовини з молочних продуктів і риби, наприклад, молозиво або бактерії для кишечника, риб’ячий жир в Омега 3 або акулячий хрящ тощо.

Якісні БАД є ефективними додатковими речовинами до раціону харчування. Якщо людина налагодила харчування, а також додала перевірені натуральні добавки, то результати щодо поліпшення здоров’я не змусять себе чекати.

Функції речовин у складі оздоровчих добавок:

  • зміцнюють імунітет;
  • покращують обмін речовин;
  • відновлюють роботу нервової системи;
  • допомагають очистити організм від токсинів;
  • підтримують кислотно-лужну рівновагу в організмі.

Дві причини негативних відгуків про ефективність біологічних добавок.

Перша причина. У століття інформації потік заманливої реклами збільшується з величезною швидкістю. Кожній людині щодня, щось хочуть продати. БАД не стали стороною в цьому русі. Продумані маркетологи деяких компаній будь-якими способами хочуть продати добавку, наділивши її чарівними властивостями, починаючи від супер антиоксидантів, закінчуючи добавкою від усіх хвороб.

Друга причина – це велика кількість ненавчених консультантів, які приписують лікувальні властивості продукту. На ділі дуже часто виходить так, що клієнт не отримав заявленого результату через неефективність продукту в лікуванні цієї проблеми, або були маленькі дозування, або час прийому БАД був дуже коротким.

Від такого неякісного методу просування БАД страждають серйозні, чесні компанії, які виробляють оздоровчу продукцію за стандартами якості та заявляють про них, як про добавку до їжі, а не як про ліки від усіх хвороб.

Як споживачеві вибрати якісний продукт, не витративши гроші даремно

Рекомендуємо аналіз компанії, яка виробляє оздоровчі добавки, проводити за такими критеріями:

  • компанія понад 5 років на міжнародному ринку;
  • асортимент добавок не менше ніж 50, а краще 100, тому що якщо в компанії один продукт або кілька, то дуже часто вони цьому товару наділяють “унікальними” якостями, щоб максимально багато його продавати і ціна в кілька разів вища, ніж у компанії, де найменувань більше ніж 50;
  • в інтернеті шукайте сайти з добавками на пряму від дистриб’юторів, так убезпечите себе від підробки;
  • якщо в статті про БАД багато чарівних властивостей цього продукту, то це привід задуматися, а чи не хочуть мені продати неефективний товар

І наостанок порада, як не засмутитися у слабкому ефекті прийнятої добавки

Приберіть зі своєї голови думку, що є ліки або БАДи, які швидко і легко вирішують ваші проблеми зі здоров’ям. Проблеми зі здоров’ям формуються роками через неправильне харчування (спосіб життя) і потрібен час (від 3 місяців і більше), щоб організм за допомогою добавок і коригування харчування почав відновлювати всі функції.

Через бажання отримати все швидко з’являються такі вправні компанії та консультанти, які готові продати вам усе що завгодно, аби ви повірили, що “з однієї баночки я буду здоровий”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *