Health Do It

My Cart

|
|
10 натуральних БАД для спортсменів і активних людей
Оздоровчі програми Coral Club

10 натуральних БАД для спортсменів і активних людей

Нині вчені та лікарі провідних спортивних держав довели необхідність використання спеціалізованих продуктів харчування в спорті. Підставою для цього стало вивчення функціонального статусу організму професійних спортсменів в умовах субмаксимальних і максимальних фізичних навантажень.

Причини погіршення здоров’я спортсменів:

 • спортивний травматизм (переломи, вивихи, забої, черепно-мозкові травми тощо).
 • постійні перевантаження і перевтома в спорті, що призводять до пошкоджень клітин печінки, серця, мозку, надниркових залоз та інших життєво-важливих органів, а також до серйозних зрушень у гормональному та імунному статусі.
 • свідоме застосування фармакологічних стимуляторів, що мають цілий спектр побічних ефектів і протипоказань до застосування.
 • постійний дефіцит біологічно активних речовин, необхідних для нормальної життєдіяльності організму.

На допомогу спортивним медикам прийшли останні досягнення вчених у галузі біохімії, фізіології та біотехнології, якими було запропоновано таку схему:

 1. Наситити організм тими біологічними речовинами, які у спортсмена в дефіциті, і підвищити здатність організму чинити опір факторам, які призводять до втоми і перевтоми.
 2. Відмовитися від шкідливих фармакологічних стимуляторів з альтернативним переходом на нешкідливі, зокрема натуральні, екологічно чисті продукти.

Канадська компанія Coral Club (понад 20 років на світовому ринку БАД) пропонує всім спортсменам і активним людям унікальні та натуральні добавки. Все виробляється з використанням нанотехнологій, що сприяють максимальному засвоєнню поживних речовин на клітинному рівні, а також:

 • підтримці високого рівня витривалості та працездатності атлета в аеробному й анаеробному циклі навантаження;
 • забезпеченню швидкого й ефективного відновлення сил під час інтенсивних навантажень, а також після їх закінчення;
 • підвищенню енергозбереження, прискоренню відновлення тканин, посиленню імунної функції;
 • підтримці врівноваженого психологічного стану під час виступу;
 • забезпеченню стабільності результатів за рахунок підтримки стану спортсмена в найкращій фізичній формі.

Вплив синтетичних препаратів спрямований тільки на те, щоб вичавити з м’язів спортсмена максимальну працездатність. Але ж організм – це єдине ціле. Тому є випадки зупинки серця або порушення роботи внутрішніх органів спортсменів.

Біологічно активні добавки надають якісно інший вплив. Ці продукти спочатку зміцнюють і покращують роботу внутрішніх органів, створюють необхідні умови для природної роботи м’язів та їхньої максимальної віддачі, а також підвищують вироблення енергії, істотно покращують захисні функції організму та розширюють межі адаптаційних можливостей спортсменів.

Тому для досягнення максимальних успіхів особливе значення мають методи, що дають змогу підвищити працездатність, рівень енергії та швидке відновлення після максимальних навантажень.

Алгоритм застосування добавок для спортсменів і активних людей

У людей, які займаються спортом, особливості харчування мають кілька основних аспектів.

Дані наукових досліджень свідчать про те, що втрата води в кількості 2% від маси тіла може істотно (на 30%) погіршити як фізичні, так і ментальні функції організму, але ці функції досить швидко відновлюються при надходженні в організм необхідної кількості рідини.

Компанія Coral Club пропонує добавки, які покращують біологічні властивості води і сприяють її швидкому засвоєнню і проникненню в клітину:

1. Корал Майн (Coral Mine) – мінеральний компонент для поліпшення показників питної води.

Така вода сама по собі є унікальним природним оздоровлювальним фактором. Її отримують під час додавання подрібненого корала в 1,5 л очищеної води.

Коралова вода містить близько 70 життєво важливих макро- і мікроелементів у легкозасвоюваній формі та оптимальних співвідношеннях (що особливо важливо, оскільки велика кількість необхідних елементів втрачається організмом під час потовиділення).

Корал Майн знижує поверхневий натяг води, забезпечує її безпеку (очищає від хлору і токсичних речовин), олужнює і очищає воду. Вода стає біодоступною, легкозасвоюваною.

2. OceanMin – концентрат 70 мінералів у легкодоступній для організму формі. Калій, Магній, Кальцій, Натрій – це найважливіші мінерали, які присутні в добавці Oceanmin.

3. H-500 – потужний антиоксидант, нейтралізує вільні радикали, які утворюються в організмі в процесі інтенсивних спортивних навантажень і здатні ушкоджувати багато функцій організму, зокрема й м’язову тканину. З H-500 будь-яка людина, що займається активними видами спорту, відчує більший приплив сил і найголовніше, побачить, як її організм швидше відновлюється після навантажень.

Крім того, вживання H-500 сприяє максимально ефективному (в 3 рази) засвоєнню поживних речовин на клітинному рівні, поліпшенню швидкості реакції та прискоренню рівня адаптації організму спортсменів до нових умов тренувальної та змагальної діяльності (клімат, різка зміна часового поясу під час перельотів тощо).

Coenzyme Q10 є складовою частиною мітохондрій клітин організму і відіграє роль пускового механізму в синтезі АТФ (аденозинтрифосфату) – універсального переносника і основного акумулятора енергії в живих клітинах.

Витрати енергії на скорочення м’язів, роботу секреторних та інших клітин вимагає її постійного поповнення. Тому Кофермент Q-10 як стимулятор вироблення енергії забезпечує швидке відновлення рівня АТФ і нормальне функціонування всього організму, особливо в разі постійного прийому.

 • Лецитин, Омега 3
 • Протівіті
 • Протеїновий коктейль Дейлі Делішес.

Омега 3 (високе дозування) є ідеальним поповненням жирних кислот для поліпшення роботи серцево-судинної системи, зниження вмісту поганого холестерину, підтримання на високому рівні тканинного дихання, а також роботи центральної і периферичної нервової системи. У разі фізичних навантажень застосування Лецитину сприяє підвищенню витривалості. Це відбувається тому, що лецентин – це фосфоліп, яким вистелена вся внутрішня порожнина легень (сурфактант). Сурфактант бере участь у перенесенні кисню з легень у кров.

Такі продукти компанії Кораловий Клуб, як Протівіті і Дейлі Делішес, є найкращим білковим харчуванням для спортсменів, оскільки засвоюються на 99 % і на 100 % йдуть анаболічним шляхом засвоєння, тобто на відновлення м’язової маси й сили м’язів.

Застосування Протівіті (амінокислот) до тренування сприяє максимальному синтезу білків і збільшенню м’язової маси (будівельного матеріалу). Застосування продукту після тренування сприяє повному відновленню м’язів і сполучної тканини.

Дейлі Делішес – унікальний збалансований комплекс рослинних, тваринних білків, колагену та вітамінів. Дає змогу підтримувати працездатність м’язів під час інтенсивних аеробних і анаеробних навантажень.

Під час змагань імунний статус спортсмена значно ослаблений, тому застосування такого імуномодулятора, як ФерстФуд Молозиво, вкрай необхідне.

Головна перевага Колострум (Молозиво) – здатність ефективно підвищувати імунітет організму. Воно містить усі необхідні фактори імунного захисту, зокрема значну кількість імуноглобулінів із широким спектром специфічних антитіл проти бактерій і дріжджів, які зазвичай присутні в шлунково-кишковому тракті.

Основна захисна дія імунних чинників молозива проявляється всередині шлунка, на стінках кишківника та в бронхах, тобто в місцях скупчення патогенних мікроорганізмів. Імунні фактори запобігають колонізації останніх і виробленню ними токсинів.

FlexiCor – хондроїтин, глюкозамін і органічна сірка в одній капсулі.
B-Luron – Гіалурон-хондроїтиновий комплекс для живлення і відновлення хрящової тканини.

Ці дві добавки є основою для того, щоб спортсмен після завершення кар’єри не був інвалідом і міг комфортно пересуватися.

Якісна програма з добавок Коралового Клубу застосовується до фаз навчально-тренувального циклу та до індивідуальних особливостей, що збільшує такі результати:

 • максимізувати засвоєння корисних компонентів на клітинному рівні і змінюють показники крові протягом 30 хвилин
 • знизити рівень молочної кислоти в крові на 50% під час інтенсивного фізичного навантаження
 • підтримувати високий рівень витривалості та працездатності атлета в аеробному й анаеробному циклі навантаження
 • забезпечити швидке й ефективне відновлення під час і після інтенсивних навантажень
 • підтримувати врівноважений психологічний статус під час виступу
  підвищити енергозбереження, прискорити відновлення тканин
 • посилити імунну функцію
 • забезпечити стабільність результатів завдяки підтримці спортсмена на піку найкращої фізичної підготовки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *